Overzicht e-Academy Graduatese-Academy Graduate

Hieronder vind je een overzicht van afgestudeerde studenten die een door e-Academy gecertificeerde opleiding hebben afgerond. Omdat de gecertificeerde opleidingen aansluiten op het werkveld, betrokken zijn bij de ontwikkelingen en dus actueel zijn, voldoen de studenten aan de competenties die worden gevraagd in de e-business. Daarom mogen deze studenten zich naast hun bachelor titel ook e-Academy Graduate noemen!

Vraag nu ook gratis een persoonlijk certificaat aan en laat zien dat jij klaar bent voor een carrière in de e-business.

Avans Hogeschool - Small Business en Retail Management

Voor de lijst van geslaagden 2017, klik hier.

Geslaagden 2016:

  • B. Kalb (Bart)
  • T. Couperus (Tamara)
  • A.A. Gedik (Ahmet Ali) 
  • C. Hafkamp (Claudia)
  • R. Jonis (Robin)
  • S. van der Kamp (Stijn)
  • P. van Leijenhorst (Patrick)
  • I. Molenaar (Ilse)
  • R. Nagel (Robin)
  • M. Smit (Melanie)
  • M. Soeterboek (Malou)
  • M. Spronk (Mauries)
  • K. van Valderen (Kim)
  • R. Vervoort (Rens)
  • M. Verweij (Martijn)
  • N. de Weijer (Niek)
  • C. Michels (Carolien)
  • S. Lutteke (Shannen)
  • J. Peters (Joris)
  • M. Vugts (Mike)
  • W. Tap (Wouter)
  • K. Reijnders (Kevin)
  • M. Maasen (Max)
  • M. Deuze (Mitchell)
  • P.P.M.M. Broens (Pim)
  • G. Kraaij (Geke)
  • M.Goesten (Maaike)
  • H. Clarke (Helen)
  • N. Schoffelmeer (Niels)

Hogeschool Windesheim - Minor e-Commerce / The Future of Shopping

Voor de lijst van geslaagden 2017, klik hier.

Geslaagden 2016:

  • N. Borghuis (Nico)
  • A. Horlings (Alissa)
  • S. Kersbergen (Silvan)
  • L. Lijzenga (Leanne)
  • D. Logtenberg (Danny)
  • N. Peters (Nick)
  • J.D.A Spinder (Jesse-Daan Atze)
  • A. van Langevelde (Annemarie)
  • E. van Dort (Edwin)
  • J. Dekker (Jelle)
  • N. Draaijer (Niek)
  • R. Hazeleger (Rick)
  • J. Schipper (Jitse)
  • J. Neuteboom (Jeanine)
  • D. Gerritsen (Daan)

Hogeschool Windesheim - Major Logistics Engineering

Geslaagden 2016:

  • R. Senz (René)
  • S.F Lam (Stefan Frans)
  • A. van Langevelde (Annemarie)
  • R. Peters (Robert)
  • T.C Schuttert (Tim Christian)
  • M.J Manck (Martijn Jasper)
  • N. Wagenaar (Nienke)
  • G. Vermeulen (Gerrit)

Fontys Venlo - Minor E-Preneurship, E-commerce & E-fulfilment

Geslaagden 2016:

  • S. Goossens (Sjoerd) 
  • T. Opstal (Thom)
  • K. Pathmanathan (Kharthik)
  • J. Hanssen (Jorn)
  • M. Cosgun (Mustafa)
  • S. van Rijt (Sven)
  • F. Hein (Fabian)
  • C. Kost (Christoph)
  • J. Galuska (Joshua)
  • O. Maifeld (Oliver)
  • T. Nguyen (Theresa)
  • L. Kuhnen (Lisa)
  • L. Hoppe (Laura)
  • L. Morais da Silva (Laura)
  • M. Amaxopoulos (Markus)
  • P. Brands (Philip)

De Nieuwe Zaak - Digital Marketing Professional

Geslaagden 2016:

  • A. vd Heuvel (Annemiek)
  • B. Knijnenberg (Bart)
  • H. Hartmans (Hilde)
  • H. Ophof (Hugo)
  • J. van Heugten (Joran)
  • L. Linsen (Linn)
  • M. Koops (Manon)
  • M.Broekhuis (Marijke)
  • M. van Woensel (Michael)
  • R. ten Brinke (Ruben)
  • S. Mika (Sami)

HAN - E-Commerce B: e-marketing en verkoopstrategie

Geslaagden 2016:  

  • J. Vader (Jos)