Overzicht e-Academy Graduatese-Academy Graduate

Hieronder vind je een overzicht van afgestudeerde studenten die een door e-Academy gecertificeerde opleiding hebben afgerond. Omdat de gecertificeerde opleidingen aansluiten op het werkveld, betrokken zijn bij de ontwikkelingen en dus actueel zijn, voldoen de studenten aan de competenties die worden gevraagd in de e-business. Daarom mogen deze studenten zich naast hun bachelor titel ook e-Academy Graduate noemen!

Vraag nu ook gratis een persoonlijk certificaat aan en laat zien dat jij klaar bent voor een carrière in de e-business.
Voor de lijst met afgestudeerden in 2016, klik hier.

Avans Hogeschool - Small Business en Retail Management

Geslaagden 2017:

  • W. Bless (Willem)
  • T. Boelens (Toine)
  • F. Branten (Fauve)
  • J. Bros (Joan)
  • L. van Dieten (Luuk)
  • L. Drouen (Lisa)
  • K. van den Dungen (Koen)
  • M. van Esch (Maartje)
  • E. Franken (Eline)
  • M. van Geene (Maarten)
  • N. van Herpen (Nino)
  • C. Hertogs (Coen)
  • N. de Heuvel (Nicky)
  • G. Leijs (Guydo)
  • B. van de Louw (Britt)
  • J. Maagdenberg (Judith)
  • H. Metin (Huseyin)
  • S. Niemer (Stefan)
  • L. van Opijnen (Lars)
  • J. Ritchie (Jamie)
  • R. Schäperclaus (Romée)
  • G. Smeets (Glenn)
  • T. Snijdewind (Tom)
  • M. van de Ven (Martijn)
  • W. van de Vijfeijken (Wessel)
  • R. Vincent (Rowdy)
  • L. van der Vorst (Luuk)
  • D. de Vos (David)
  • A. van Vugt (Angel)
  • D. Weenink (Daan)
  • D. Plaschek (Dennis)
  • P. van Ooijen (Peter)
  • D. Maas (Deirdre)

Hogeschool Windesheim - Minor e-Commerce / The Future of Shopping

Geslaagden 2017:

Digital Marketing Professionals - Traineeship Digital Marketing

Geslaagden 2017:

  • A. van Diepen (Aron)
  • B. Kuiper (Barbara)
  • C. Schuchmann (Chris)
  • D. van Rooden (Dennis)
  • I. van Ginkel (Iselle)
  • J. Gielleit (Jolien)
  • K. Vendrig (Kim)
  • L. ten Hove (Laurien)
  • L. Vonk (Lisa)
  • L. Brandwacht (Lotte)
  • L. Wierema (Lotte)
  • M. Dindar (Maral)
  • M. de Rink (Mirjam)

Hogeschool Windesheim - Major Logistics Engineering

Geslaagden 2017:

  • T. Nieuwenhuis (Thijs)

Fontys Venlo - Minor E-Preneurship, E-commerce & E-fulfilment

Geslaagden 2017:

  • F. Verberk (Freek)
  • J. Verhoog (Jeroen)
  • J. Jennekens (Jimi)
  • J. van de Laar (Jeroen)
  • J. Staschok (Julian)
  • L. Bouten (Lars)
  • L. Derendorf (Lena)
  • M. Freyer (Marius)
  • M. Bohardien (Maruwaan)
  • M. Janssen (Matthias)
  • M. Messerich (Max)
  • M. Vloet (Michiel)
  • N. Dijkstra (Nels)
  • N. Schwerin (Nikklas)
  • N. Gertsons (Nils)
  • P. Spada (Paolo)
  • R. van Heuvel (Ricky)
  • R. Roelofs (Rik)
  • R. Daemen (Rob)
  • R. van Lierop (Rob)
  • R. Bender (Robert)
  • R. van Leeuwen (Robin)
  • R. Brüssau (Ronja)
  • R. Smedts (Roy)
  • R. van Kerkhof (Ruud)
  • T. Seijerlin (Terry)
  • T. Kappel (Tim)
  • W. Crommentuijn (Ward)
  • W. Meeuwsen (Wesley)
  • W. Kleeven (Wouter)